У рамках п'ятого туру відбору у фінальну частину ЄВРО-2024 національна збірна України зіграла внічию з Англією, яка є фаворитом групи С.

На 26-ій хвилині цього протистояння "синьо-жовті" повели в рахунку завдяки голу Олександра Зінченка, проте Кайл Вокер до перерви зміг повернути паритет на табло.

Вже у другому таймі команди не забивали, а фінальний свисток зафіксував підсумковий рахунок 1:1.

До вашої уваги відео кращих моментів матчу Україна — Англія у 5 турі відбору на ЄВРО-2024:

Україна — Англія 1:1
Голи: Зінченко, 26 — Вокер, 41

Україна: Бущан — Конопля, Забарний, Матвієнко (Кривцов, 46), Миколенко — Зінченко (Буяльський, 76), Судаков (Сидорчук, 65), Степаненко — Циганков, Яремчук (Довбик, 64), Мудрик (Назарина, 90).

Англія: Пікфорд — Вокер, Гєї, Магвайр, Чілвелл — Беллінгем (Рашфорд, 66), Гендерсон, Райс — Сака (Галлагер, 87), Кейн, Меддісон (Фоден, 65).

Попередження: Степаненко, Яремчук — Меддісон, Магвайр