У рамках підготовки до найближчого Євро-2024 національна збірна України провела товариський матч у Варшаві зі збірної Польщі, в якому зазнала поразки з рахунком 1:3.

Підопічні Сергія Реброва вкрай невдало розпочали поєдинок, що завершилося трьома неочікуваними пропущеними голами, один із яких став дальнім ударом Зелінські, а інші два м'ячі "синьо-жовті" пропустили після кутових суперника.

Незважаючи на те, що Артем Довбик відіграв один гол перед перервою, у другому таймі Україні не вдалося реалізувати свої моменти. Фінальний свисток у Варшаві зафіксував перемогу збірної Польщі.

До вашої уваги відео найкращих моментів товариського матчу Польща — Україна у рамках підготовки до Євро-2024:

Плеєр: MEGOGO

Плеєр: YouTube

Польща — Україна 3:1
Голи: Валюкевич, 11, Зелінські, 16, Романчук, 30 — Довбик, 42

Польща: Скорупські — Валюкевич (Берешинські, 61), Саламон, Ківьйор — Скураш, Зелінські (Левандовські, 61), Шиманські, Романчук (Модер, 60), Залевські (Пухач, 72) — Букса, Мілік (Урбанські, 5, Калузіньські, 61).

Україна: Бущан — Тимчик, Таловєров, Бондар, Миколенко (Зінченко, 46) — Маліновський (Михайліченко, 70), Сидорчук, Судаков (Шапаренко, 81) — Ярмоленко (Циганков, 69), Довбик (Ванат, 76), Зубков (Мудрик, 70).

Попередження: Тимчик, Маліновський, Таловєров

ВІДЕО ГОЛІВ (ОКРЕМО)

11' | Польща — Україна. 1:0. Відео гола Валюкевича:

16' | Польща — Україна. 2:0. Відео гола Зелінські:

30' | Польща — Україна. 3:0. Відео гола Романчука:

41' | Польща — Україна. 3:1. Відео гола Довбика: