У рамках другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 у Німеччині збірна Словаччини зустрілася зі збірною України на Меркур Шпіль-Арені в Дюссельдорфі.

Номінальні господарі відкрили рахунок на 17-й хвилині зустрічі. Іван Шранц головою на дальній завершив подачу з лівого флангу від Лукаша Гарасліна. Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь збірної Словаччини.

У другій половині поєдинку номінальним гостям удалося перевернути гру, здобувши позитивний результат. Спочатку паритет відновив Шапаренко, а потім Яремчук уперше на Євро-2024 вивів збірну України вперед. "Синьо-жовті" зуміли втримати вольову перемогу з рахунком 2:1.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Словаччина — Україна у рамках другого туру групового етапу Євро-2024:

Словаччина — Україна 1:2
Голи: Шранц, 18 — Шапаренко, 54, Яремчук, 80

Словаччина: Дубравка — Пекарік, Вавро, Шкрініар, Ганцко (Оберт, 67) — Куцка, Лоботка, Дуда (Стрелец, 60) — Шранц (Сауер, 86), Боженік (Бенеш, 60), Гараслін (Суслов, 67).

Україна: Трубін — Тимчик, Забарний, Матвієнко, Зінченко — Шапаренко (Таловєров, 90+2), Судаков, Бражко (Маліновський, 85) — Ярмоленко (Зубков, 67), Довбик (Яремчук, 67), Мудрик (Сидорчук, 85).

Попередження: Яремчук