Головний тренер Крістал Пелас Патрік Вієйра побився з одним із фанатів Евертона, який вибіг на поле в ході перенесеного поєдинку 33 туру АПЛ.

Нагадаємо, Евертон поступався Крістал Пелас з рахунком 0:2 до перерви, але потім зміг відігратися і здобути перемогу, забивши переможний м'яч на 85 хвилині. Завдяки цьому результату "ірискам" гарантовано місце в АПЛ наступного сезону.

Після третього забитого м'яча у виконанні Домініка Калверта-Льюїна на поле вибігли юрби фанатів "ірисок".

Вієйра намагався залишити поле, але зіткнувся з одним із фанатів Евертона, який вигукнув щось неприємне на адресу французького фахівця.

У відповідь Вієйра розвернувся і вдарив ногою вболівальника, який одразу впав на газон. Конфлікт міг продовжитись, але закінчився завдяки іншим фанатам.

Після 37 турів Крістал Пелас посідає 13-те місце у турнірній таблиці, набравши 45 очок. Евертон знаходиться на 16 місці, набравши 39 очок.