АЕЛ з Лімасола у матчі 16 туру чемпіонату Кіпру обіграв Олімпіакос Нікосію з рахунком 2:0.

У цьому матчі взяв участь український захисник Крістіан Біловар, орендований у київського Динамо.

21-річний українець не відзначався результативними діями у цій зустрічі, але двічі рятував свою команду у дуже складних ситуаціях.

Спершу на 20 хвилині він заблокував удар суперника з кількох метрів до воріт, а через 15 хвилин він знову врятував, ставши на шляху м'яча перед своїми воротами.

Нинішнього сезону Біловар провів 11 поєдинків, у яких результативними діями не відзначався.

Після 15 турів АЕЛ набрав 21 очко та посідає восьме місце у турнірній таблиці чемпіонату Кіпру, де лідирує АПОЕЛ, на рахунку якого 37 балів.