Поки інші компанії на ринку розважальної індустрії демонструють епічні баталії футболістів на полі, фінти, несамовитий вереск вболівальників та шалену ейфорію, FAVBET та креативна агенція Banda пішли іншим шляхом.

В основі історії — спогади. Трохи кумедні, дивакуваті  та гіперболізовані, але такі неймовірні. Від них досі мурахи по шкірі. Тут і футболісти з вболівальники в національних костюмах, і розлючений сусід в образі мінотавра. Коли пригадуєш найяскравіший матч — можливо все. 

Особливо, коли цей матч — київський фінал Євро-2012 між збірними Іспанії та Італії, в якому іспанці перемогли 4:0. Хто тоді міг подумати, що підопічні Дель Боске бульдозером пройдуться по італійцях та виграють з такою різницею? І для когось ці емоції досі неймовірні.

Ще одна фішка — оповідання історії. FAVBET та Banda відмовилися від пафосних рекламних голосів та зробили ставку на простоту та довіру. Коли історію розповідає твій друг, сусід чи колега по роботі.  

І якщо тобі досі не було чого згадати, FAVBET запрошує бути всередині Євро-2020 та пережити неймовірні емоції разом. У компанії впевнені, що на нас чекає неймовірний турнір.

А ще, окрім рекламної кампанії, обіцяють купу запального контенту, проведення промо-заходів та розіграшів.


Саме час бути всередині гри з FAVBET.