- Ігоре Васильовичу, якими були ваші перші слова до колективу, коли минулої п’ятниці хлопці зібралися на базі після кількох днів індивідуальної роботи?

- Найперше було багато багатосторонніх виразів… Так не можна… А після поразок винен тренер навіть попри те, що у нас, у силу різних обставин, не було кандидатур для заміни. Бо ж якщо людина вийшла на поле, то повинна померти на ньому. Ми ж на мить розслабилися і пропустили гол. Та результат забувається, життя продовжується і потрібно якнайшвидше налаштовуватись на наступні матчі. Цим, власне, й займаємось.

- Чи поразка від Карпат дала підстави робити кардинальні зауваження?

- У першу чергу та гра у Львові наштовхнула мене на особисті роздуми. Однак додам, до крайнощів справа не доходить. Ми усі - професіонали, і нам не личить поводитися по-дитячому, шукаючи відьом у власному подвір’ї.

- Яка атмосфера панує у колективі перед складним виїздом в Одесу?

За давньою футбольною мудрістю слідує - перемагає команда, зазнає ж поразок тренер. Із хлопцями, щоденно, перед кожним тренуванням, проводжу індивідуальні бесіди: усі повинні розуміти важливість результату у зустрічі з Чорноморцем. Бо якщо нуль після вояжу у Львів нам пробачили, то з Південної Пальміри Закарпаття обов’язково повинно повертатися з очками. Тож настрій відповідний.

- Ігоре Васильовичу, що, можливо, слід змінити, аби керований вами колектив закінчив полосу невдач?

- Я б не сказав, що ми демонструємо поганий футбол. Просто трішки підводить наша психологія - у Львові провели чудову першу половину, а в другому таймі мої хлопці перелякались зрозумівши, що можуть досягти і більшого. Врешті, це все вплинуло на результат. І вже зараз мені багато хто із журналістської братії закидає не за одне втрачене очко, а обов’язковість перемоги. Дивують ужгородських журналісти, які ззовні знають більше ніж члени футбольного колективу. Та я розумію - це їхнє право усе знати і розуміти на папері.

- Дотепер складається враження, що ви експерементуєте зі складом…

- Ні, шукаю оптимальний варіант. Скажімо, останнім нашим кроком у кадровій ротації стало залучення в ігрову побудову крайніх захисників Леандро і Андроніка. До слова, обидвоє залишили приємне враження від дебюту у Львові. У нас не обходиться без проблем, які потрібно безперестанно вирішувати. І ще б пак - простіше грати із зіграною одинадцяткою! Зовсім інша справа, коли твориться новий колектив. А сказати чи написати, не знаючи ситуації зсередини - що, де, як, хто посилить, чи навпаки - як це роблять декотрі профі пера в Ужгороді, найпростіше. Так, Ситник на тренуваннях виглядав чудового, а вийшов на поле, відразу і розгубився. Схожа ситуація з Ксьонзом - на підготовках хороший, а в бойових умовах найкращі якості не демонструє.

- Дев’ять турів позаду, однак чи вже настала пора робити перші висновки?

- Із кожним місяцем команда додає. І нехай мені плюнуть в лице, якщо хтось не погодиться. А висновки робитимемо згодом, наразі ж варто повністю згуртуватися і вдало провести наступні ігри.

- Чи усі футболісти готуються до звітної гри?

- Проблем, на жаль, ми не уникнули - Козоріз і Невуче захворіли, тож їхня участь у десятому турі під питанням. А ось хто точно не зіграє так це наш капітан Валентин Платонов: він ще досі не відновився після травми ноги. Та ще й плюс Владислав Микуляк, якому карпатівець Годвін зламав ніс - на відновлення Влада знадобиться як мінімум два тижні.

- Ігоре Васильовичу, яку роль відводите тому факту, що Чорноморець у турнірній таблиці перебуває нижче ФК Закарпаття?

- Легше від цього нам точно не буде. І я не вважаю одеситів аутсайдерами чемпіонату. У них свої завдання, у нас свої - попереду багато матчів, тож у нашій шкурі, чи того ж Чорноморця, може опинитися добра половина команд прем’єр-ліги. А далі - результати суперника не відіграє важливу роль: у кожному поєдинку футболіст повинен викладатися на усі сто з єдиним бажанням - перемогти.

- Завдання на літньо-осінню частину сезону незмінне?

- Найперше до зимової перерви прагнутимемо здобути якнайбільше очків. А потім будуватимемо стратегічні плани на майбутню весну.