Цей футболіст добре знайомий крайовим уболівальникам футболу – минулоріч у вищій лізі Павло уже захищав кольори ужгородського клубу. А з яким настроєм повернувся гравець на береги Ужа?

- Приємно знову грати на Закарпатті, оскільки уже добре знаомий з місцевими реаліями гри мільйонів та публікою, - розпочав ромову з кореспондентом прес-служби півзахисник.

- Однак форму клубу міг одягнути ще в першому турі – усю літню підготовку ти провів у колективі Ігоря Гамули...

- Так, але, на жаль, керівництво ужгородців і київського Динамо вчасно не знайшли спільної мови, я ж залишився заручником ситуації.

- А як підтримував форму упродовж більш ніж місячного простою?

- Тренувався у складі Динамо – 2, однак там залишатися не хотів: значно приємніше, коли тренер розраховує на тебе. Плюс на перехід вплинуло й те, що Закарпаття перебуває у найсильнішому українському дивізіоні. Я ж відчуваю у собі сили поборотися з найвправнішими футболістами країни.

- Павле, а не було боязні переходити у колектив, який на старті сезону зазнав пять поразок?


- Та ні, проблеми не бачу: як кажуть, вовка боятись – у ліс не ходити. Я – професіонал і намагатимусь допомогти команді виправити ситуацію. Врешті, почин уже зроблено.

- Знаю, кілька годин тому ти мав тривалу розмову із коучем Ігорем Гамулою. На якій позиції наставник планує тебе використовувати?

- Правим або лівим атакувальним півзахисником. Однак я радітиму кожній появі на полі без оглядин на розташування. Бо ж у кожному поєдинку застосовуватимемо різні тактики.

- У минулому сезоні ти вже захищав кольори ужгородського ФК. Чи підлягає порівнянню минулорічна ситуація із нинішньою?

- Скоріш ні, ніж так: тоді ми стартували впевнено (У двох матчах керовані Кушликом футболісти здобули 4 очки. – Авт.), наразі розпочали з програшів. Одне знаю точно – закінчення чемпіонату буде дзеркально протилежним!

- Часто у мас-медіа чуємо розмови начебто про те, що орендований футболіст ніколи не замінить на полі повноправного члена команди...


- Розумію про що мова (посміхається). За себе відповім так: навіть попри те, що в Ужгороді знаходжуся на орендних засадах не маю проблем з мотивацією і ніколи не заберу ногу з жорсткої боротьби. Моя справа – грати у футбол, а не відбувати номер, тож нехай не турбує уболівальників мотивація – я завжди готовий до бою.

- Наступний поєдинок Закарпаття проведе проти Оболоні. Наскільки серйозним видається тобі суперник?


- Нічим не гірший за щойно переможений Арсенал. Проте з пивоварами будемо грати на перемогу. Хіба маємо інший варіант?

-Спасибі за інтерв’ю.