– Важко щось говорити, адже ми пропустили на останніх хвилинах… Не можу нічого сказати.

– Та щось скажіть!

– Грали нормально, все йшло до нічиєї… Ми не повинні були сьогодні програвати, другий тайм грали в більшості… Дуже образливо, що в нас деякі футболісти, які виходять на заміну не розуміють, що це таке виходити чи вони, можливо, надувають губи, що не потрапляють в состав. Замість зробити щось корисне, вони втрачають мяч, і нам забивають гол. А так ми не повинні були програвати, але це футбол. Тим він і красивий… Команда, яка залишилась в меншості здобуває перемогу. Мені, дійсно, щось важко коментувати, якісь дії, моменти… Просто повірте мені… Хто би був на моєму місці… Я б нікому не радив знаходитись в цей момент на моєму місці. Можна пропустити гол, два, три, але в такій ситуації я навіть ворогу не побажаю.

– Сама гра Вам сподобалась?

– Гра була хороша… Я не кажу, що Карпати не заслуговували на перемогу, але ми не мали сьогодні програти.

– Чому так багато Ваші симулювали?

– Ну якщо там перелом носа і симуляція… То він, напевно, впав, об траву вдарився і все (сміх в залі).

– Об лікоть…

– Та ні, об траву.

– В другому таймі ви грали в більшості, але не атакували і всеодно грали на нічию.

– Ну як, ми мали два моменти – забивай і все.

–Це контратаки, а сама гра…

– Так була побудована тактика. В другому таймі побудували гру від оборони, і нам не треба було розкриватись, і Карпатам не треба було розкриватись. Чуть-чуть полізли і зразу пропускаємо контратаку. А в нас були можливості…

– Чижевський в команді чи як?

– Так, звичайно, зараз ми йому волосся перемалюємо паспорт переробимо і пограє ще. Ну волосся точно треба перемальовувати. Ось я лисий (знімає кепку – прим.) і ти, кажу, сивий вже. Недобре якось виходить, давай помалюємось!

Данило Галицький (Львів) спеціально для football.ua