Зокрема, розглядаючи оцінку арбітром Віталієм Годуляном епізодів матчу 11-го туру Дніпро − Динамо (0:2) із вилученням на 23-й хвилині футболіста господарів поля Павла Пашаєва і призначення на 86-й хвилині у їхні ворота пенальті, експерти визначили дії одеського рефері правильними. Відтак обов’язковий грошовий внесок ТОВ ФК Дніпро повертатися не буде, а незадовільна оцінка, виставлена Годуляну інспектором ФФУ Петровим В.Д., скасована.

Серед інших рішень Експертної комісії ФФУ також повідомимо про те, що фахівці визнали помилковими дії арбітра матчу 12-го туру Металург Д − Металіст (0:1) Євгена Венгера, коли на 75-й хвилині він не призначив пенальті у ворота гостей. Також встановлено, що на 9-й хвилині асистент головного арбітр Станіслав Боклажко невірно зафіксував положення поза грою у донецького гравця.