Футбольний клуб Полтава здобув драматичну перемогу 1:0 над охтирським Нафтовиком у матчі 15 туру першої ліги. У першому таймі команди на голи не награли, однак багато атакуквали — забивати могли і господарі, і гості, пару разів м’яч із порожніх воріт вибивали захисники.

А ось початок другого тайму склався для Полтави невдало: на 50 хвилині другу жовту картку отримав Коркішко, залишивши полтавців у меншості. Привід для арбітра – нібито симуляція. Це спровокувало словесні випади на адресу арбітра з боку президента, за що його вилучили за межі технічної зони.

Господарі не знітилися і продовжували атакувати, досягнувши свого на 79 хвилині — Соломка скористався обрізкою захисника і відправив мяч у сітку.

За хвилину господарі отримали друге вилучення — Лісовий зарбив пряму червону картку у ще одному досить сумнівному епізоді. Під кінець зустрічі гості, маючи на два гравця більше, атакували безперервно, але відігратимся не змогли. Полтавці перемогли і піднялися на 5 позицію в таблиці.