Одеса, 25 вересня 2018 р. — В Одесі відкрили відновлений футбольний майданчик, розташований за адресою просп. Добровольського, 126. Майданчик відновили у партнерстві А-БАНК і Mastercard у рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи "Передай пас". Майданчик має площу 924 кв. м та відкритий для усіх охочих. Під час відновлювальних робіт на майданчику замінили фундамент, поклали на полі покриття зі штучної трави, встановили нові огорожу та спортивне обладнання, яке відповідає міжнародним вимогам міні-футболу.

"Раді бачити, як наша віра в об’єднуючу силу футболу втілюється в реальні проекти, що вже змінюють на краще життя місцевих громад. Тепер і жителі Одеси зможуть отримати задоволення від гри на якісному футбольному полі. Сподіваємося, що наша з партнерами ініціатива надихне місцеву громаду на хорошу гру і на народження нових футбольних легенд", — зазначила Наталя Байдала, директор з маркетингу Mastercard в Україні.

Загалом проект передбачає облаштування 14 футбольних майданчиків у 12 містах: Броварах, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Львові, Одесі, Рівному, Харкові, Черкасах, Чернівцях і Чернігові. Майданчик в Одесі став другим найбільшим за площею з оновлених полів.

"Усвідомлюючи потреби суспільства та важливість популяризації спортивної культури, А-БАНК щорічно проводить Спартакіади, участь в яких беруть і клієнти, і співробітники банку. Тому ми з радістю долучилися до Всеукраїнської соціальної ініціативи "Передай Пас" від Mastercard, яка полягає в оновленні спортивних майданчиків. Нам пощастило відновлювати футбольний майданчик в Одесі – місті, де А-БАНК має одну з найбільших мереж представництв. Сподіваємося, на це сучасне поле стане улюбленим місцем для активного відпочинку місцевих мешканців", — відзначив Євгеній Ягнюк, регіональний директор А-БАНК. 

Дослідження Mastercard виявило: 48% українців переконані, що футбол об’єднує друзів і допомагає зустрічатися з новими людьми. 43% опитаних називають футбол способом відпочити й зняти стрес, а 17% грають у цю гру з дитинства. 84% опитаних українців сказали, що відновлення спортивних майданчиків для аматорського футболу не тільки збільшить інтерес до гри, а й позитивно вплине на місцеву громаду.