Колишній півзахисник мадридського Реала та лондонського Тоттенгема Гарет Бейл висловився про рішення завершити ігрову кар'єру. Валлієць повісив бутси на цвях у 2022 році.

"Чи засумував я? Ні, я взагалі не сумую за футболом. Я чудово знав, що колись буде кінець моєї кар'єри, тому морально був готовий до цього. Мені було нецікаво продовжувати просто заради гри у футбол.

Я достатньо награвся і досяг того моменту, коли потрібно зробити наступний крок", — передає слова валлійця The Athletic.

Нагадаємо, що разом із Реалом Бейл тричі ставав чемпіоном іспанської Ла Ліги, а також п'ять разів вигравав Лігу чемпіонів УЄФА. 

Раніше повідомлялося, що Фернандо Гаго потрапив до лікарні після серцевого нападу